Centrum Psychoterapii i Wsparcia Psychologicznego

Pracując z drugim człowiekiem podchodzimy do niego wielopłaszczyznowo. Bierzemy pod uwagę wszystkie potrzeby, możliwości, osobowość, korzystając jednocześnie z różnych obszarów naszej wiedzy, umiejętności i doświadczenia.

Aktualności

Poszukujemy seksuologa do naszego zespołu!

Test MMPI

Szukamy seksuologa do naszego centrum w Gliwicach. Jesteś chętny/chętna? Zajrzyj do zakładki Aktualności

Zobacz jak możemy Ci pomóc!

Oferujemy kompleksowe wsparcie psychologiczne, zapewniając profesjonalną opiekę w naszym centrum psychologicznym. Nasza praktyka skupia się na indywidualnych potrzebach każdego klienta, oferując spersonalizowane podejście do terapii i doradztwa.

ikona-psychoterapia-indywidualna

Psychoterapia Indywidualna

To forma terapeutyczna, w której terapeuta pracuje z jednym pacjentem w celu wsparcia go w rozwiązywaniu problemów emocjonalnych, psychicznych lub zachowawczych. Terapeuta i pacjent wspólnie eksplorują uczucia, myśli i doświadczenia, aby zrozumieć źródła trudności oraz rozwijać strategie radzenia sobie.
ikona-psychoterpia-rodzinna

Psychoterapia Rodzinna

To miejsce, gdzie zaczyna się uzdrawiać cała rodzina. W naszym gabinecie psychologicznym oferujemy wsparcie dla rodzin, które chcą lepiej zrozumieć siebie nawzajem, poprawić komunikację i budować zdrowsze relacje. Nasz doświadczony zespół terapeutyczny pracuje z rodzinami, aby pomóc im rozwiązywać konflikty, radzić sobie z trudnościami i tworzyć wspólne strategie rozwoju.

ikona-konsultacja-zaburzen-odzywiania

Konsultacja Zaburzeń Odżywiania

Nasza konsultacja dotycząca zaburzeń odżywiania to bezpieczne i empatyczne miejsce, gdzie możesz dzielić się swoimi doświadczeniami związanych z żywieniem i ciałem. Nasi doświadczeni terapeuci są dla Ciebie, aby pomóc Ci w pokonywaniu trudności związanych z jedzeniem, wytwarzającym negatywne emocje i myśli.

ikona-psychoterapia-par

Psychoterapia Par

Psychoterapia dla par to miejsce, gdzie każda para może odnaleźć przestrzeń do zrozumienia siebie nawzajem, odkrywania ukrytych uczuć i budowania głębszych więzi. To wspólna podróż ku lepszemu zrozumieniu siebie i partnera, gdzie otwierają się możliwości porozumienia, kompromisów i wzajemnego wsparcia.

ikona-konsultacja-psychologiczna

Konsultacja Psychologiczna

Konsultacja psychologiczna to spotkanie z psychologiem i rozmowa z nim. Cel konsultacji zależy od tego, czego potrzebuje pacjent. Może to być jednorazowe spotkanie lub kilka spotkań ze specjalistą wokół określonego tematu. Konsultacja może być także wstępem do podjęcia psychoterapii indywidualnej, terapii małżeńskiej (terapii pary) lub pracy z psychoterapeutą na rzecz wyjścia z kryzysu.
Spotkania ze specjalistą mają kilka celów.

ikona-konsultacja-seksuologiczna

Konsultacja z Seksuologiem

Konsultacja seksuologiczna to bezpieczne i intymne spotkanie z seksuologiem, podczas którego pacjent lub para dzieli się swoimi dylematami związanymi ze sferą seksualną. Ze względu na to, że sfera erotyczna jest najbardziej prywatnym obszarem naszego życia, nasz specjalista podejmuje się problematyki pacjenta lub pary z empatią, obiektywnością i pełnym zrozumieniem.

ikona-kosultacja-wsparcia-sportowego

Konsultacja Wsparcia Sportowego

Stworzona specjalnie dla sportowców na każdym poziomie zaawansowania. Jesteś zawodowym sportowcem, amatorskim entuzjastą czy po prostu osobą aktywną fizycznie, nasze sesje mogą być kluczem do osiągnięcia wyższej wydajności oraz lepszej równowagi emocjonalnej na boisku, w sali treningowej czy na trasie.

ikona-psychoterpia-uzaleznien

Psychoterapia Uzależnień

Psychoterapia uzależnień to miejsce, gdzie osoby borykające się z różnymi formami uzależnień znajdują wsparcie i zrozumienie. To bezpieczna przestrzeń, w której mogą one eksplorować swoje emocje, myśli i zachowania związane z nałogiem. Terapeuci specjalizujący się w tej dziedzinie oferują pomoc nie tylko w przezwyciężeniu samego uzależnienia, ale także w identyfikowaniu głębszych przyczyn i konsekwencji tego problemu.

Zobacz jak prezentuje się nasz zespół!

Nasi psychoterapeuci i psycholodzy są wyszkoleni w różnych podejściach terapeutycznych, co pozwala nam dostosowac nasze interwencje do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Współpracujemy w zgranym zespole, aby zapewnic Ci spójną i skuteczną opiekę, niezależnie od tego, z którym specjalistą się spotykasz.

zdjecie-specjalisty-natalii-antyga

Natalia Antyga

Psycholog, Seksuolog kliniczny, Interwent kryzysowy, Psychoterapeuta

Psychoterapia Indywidualna, Konsultacja Psychologiczna, Konsultacja Seksuologiczna

zdjecie-specjalisty-natalii-goreckiej

Natalia Górecka

Psycholog, Psychoterapeuta

Psychoterapia Indywidualna, Konsultacja Psychologiczna

zdjecie-specjalisty-tomasza-kowalczyka

Tomek Kowalczyk

Terapeuta, Socjolog, Trener Umiejętności Społecznych, Terapeuta Środowiskowy, Praktyk Metody KIDS’ SKILLS

Psychoterapia Indywidualna, Konsultacja Psychologiczna, Psychoterapia Par, Psychoterapia Rodzin

zdjecie-specjalisty-marty-karkut

Marta Karkut

Psycholog, Interwent kryzysowy, Trener TUS, Trener Kontrolii Złości, Praktyk metody KIDS’ SKILLS

Psychoterapia Indywidualna, Konsultacja Psychologiczna

zdjecie-specjalisty-aleksandry-kuniszyk

Aleksandra Kuniszyk

Psycholog, Psychoterapeuta

Psychoterapia Indywidualna, Konsultacja Psychologiczna

zdjecie-specjalisty-joanny-sawczuk

Joanna Sawczuk

Psycholog, Psychoterapeuta, Specjalista Psychoterapii Uzależnień
Psychoterapia Indywidualna, Konsultacja Psychologiczna, Terapia Uzależnień, Konsultacja Zaburzeń Odżywiania
zdjecie-specjalisty-macka-borycka

Maciej Borycka

Trener Umiejętności Społecznych, Student ostatniego roku Psychologii, Trener Piłkarski
Psychoterapia Indywidualna, Konsultacja Psychologiczna, Konsultacja Wsparcia Sportowego
zdjecie-specjalisty-ewy-krytowskiej

Ewa Krytowska

Terapeuta Rodzin, Certyfikowany Psychoterapeuta Uzależnień, Mediator Sądowy ds. Karnych, Nieletnich i Cywilnych, Biegły Sądowy
Psychoterapia Indywidualna, Konsultacja Psychologiczna, Terapia Par, Terapia Rodzin, Terapia Uzależnień, Konsultacja Zaburzeń Odżywiania

Zobacz co myślą o nas nasi pacjenci!

Opinie naszych pacjentów są dla nas niezmiernie ważne i stanowią podstawę naszej pracy.
Doceniamy każdy głos, ponieważ pomaga nam doskonalić nasze usługi i zapewniać coraz lepsze wsparcie psychologiczne.

12.05.2023r.

To było moje pierwsze spotkanie z Tomaszem. Bardzo dobry i rzeczowy człowiek z poczuciem humoru. Tomasz pozwolił mi spojrzeć na siebie trochę z innej strony i odkryć nowe możliwości. Dziękuję Tomaszowi za to i polecam serdecznie każdemu, kto chce czegoś więcej w życiu.

Tomasz Kowalczyk

Terapeuta, Socjolog, Trener Umiejętności Społecznych, Terapeuta Środowiskowy, Praktyk Metody KIDS’ SKILLS

25.10.2023r.

Trafność metafor jakie dobiera – pracują one jeszcze długo po spotkaniu. Zmiana nie zawsze jest łatwa i przyjemna, bo trzeba opuścić swoją strefę komfortu, ale gdy w tej drodze towarzyszy nam taka osoba to można zacząć kopytkować 🙂

Aleksandra Kuniszyk

Psycholog, Psychoterapeuta

11.01.2024r.

Rewelacyjna specjalistka. W pełni zaangażowana i kompetentna. Potrafi słuchać, zadaje właściwe pytania, wyprowadza na prostą nawet z sytuacji, która wydaje się być bez wyjścia. Polecam z całego serca.

Joanna Sawczuk

Psycholog, Psychoterapeuta, Specjalista Psychoterapii Uzależnień