Poznaj Natalię Górecką!

zdjecie-specjalisty-natalii-goreckiej

Natalia Górecka

Psycholog, psychoterapeutaPsychoterapia Indywidualna, Konsultacja Psychologiczna

Wykształcenie

Psycholog – Uniwersytet Śląski Katowice

Psychoterapeuta Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej i Systemowej z elementami psychodramy Rzeszów – w trakcie

W czym mogę Ci pomóc?

  • Leczenie zaburzeń depresyjnych, lękowych oraz osobowości
  • Wsparcie w sytuacji kryzysu
  • Pomoc w odnalezieniu się w nowej sytuacji
  • Poznanie siebie
  • Budowanie pewności siebie
  • Odkrywanie własnego potencjału
  • Trudności w relacjach
  • Zrozumienie przyczyn swoich trudności

Kilka słów o mnie

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku psychologia Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Obecnie jestem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w ośrodku akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, którego jestem członkiem.
Pracuję w nurcie integracyjnym, głównie opierając się na kierunku psychodynamicznym i systemowym. 

Pracuję z osobami dorosłymi doświadczającymi różnych emocjonalnych trudności, które zakłócają im codzienne życie, a często ich źródło jest nieświadome, pochodzące z okresu dzieciństwa. Zajmuję się leczeniem zaburzeń depresyjnych, lękowych oraz zaburzeń osobowości. Udzielam także wsparcia w sytuacji kryzysu, pomagam  w odnalezieniu się w nowej sytuacji, poznawaniu siebie i odkrywaniu własnego potencjału. Pracuję także z osobami doświadczającymi trudności w relacjach.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Chorzowie, gdzie prowadziłam konsultacje psychologiczne, terapię dzieci i młodzieży oraz udzielałam wsparcia psychologicznego rodzicom. 

Aktualnie pracuję w Samodzielnym Publicznym Zespole Lecznictwa Psychiatrycznego w Siemianowicach Śląskich, gdzie w ramach Oddziału Dziennego prowadzę terapię grupową, a w ramach Poradni Zdrowia Psychicznego indywidualną. Stale poszerzam swoja wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.
Pracuję pod stałą superwizją.

Zapraszam na spotkania konsultacyjne, podczas których poznamy się, wspólnie omówimy zgłaszany przez Ciebie problem i ustalimy jaka forma pomocy będzie dla Ciebie odpowiednia.

W psychoterapii towarzyszę Ci w procesie poznawania siebie, pomagam zrozumieć przyczyny Twoich trudności, odkryć Twoje możliwości i zasoby.
Spotkania prowadzę w atmosferze akceptacji i wsparcia, zawsze kieruję się zasadą Twojego dobra i poufności.