Zobacz jak prezentuje się nasz zespół!

Nasi psychoterapeuci i psycholodzy są wyszkoleni w różnych podejściach terapeutycznych, co pozwala nam dostosować nasze interwencje do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Współpracujemy w zgranym zespole, aby zapewnić Ci spójną i skuteczną opiekę, niezależnie od tego, z którym specjalistą się spotykasz.
zdjecie-specjalisty-sary-burek

Justyna Kołodziej-Białas

Psycholog, Pedagog specjalny, Terapeuta pedagogiczny


Konsultacja Psychologiczna dla Dzieci i Młodzieży, Terapia Indywidualna dla Dzieci i Młodzieży, Konsultacja Psychologiczna dla Rodziców

Kilka słów o mnie

Pracuję z dziećmi i młodzieżą, a także z ich rodzicami oraz osobami dorosłymi, udzielając im wsparcia psychologicznego w formie konsultacji oraz terapii.

Ukończyłam I Stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz jestem w trakcie specjalistycznego kursu Psychoterapii Psychodynamicznej Dzieci i Młodzieży.

W swojej pracy szczególną uwagę zwracam na budowanie bezpiecznej i przyjaznej relacji. Ważne jest dla mnie podejście oparte na szacunku, akceptacji i zrozumieniu. Towarzyszę drugiemu człowiekowi w procesie jego rozwoju i odkrywania siebie. Udzielając wsparcia, kieruję się dobrem człowieka i jego potrzebami, a przede wszystkim zasobami, które posiada każdy z nas!

Pamiętaj: umiesz, potrafisz, możesz!

Jeśli coś się NIE ZEPSUŁO – NIE NAPRAWIAJ tego.
Jeśli coś DZIAŁA – rób tego więcej.
Jeśli coś nie działa, nie rób tego więcej. RÓB COŚ INNEGO.

W terapii wykorzystuję metody Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz Psychoterapii Psychodynamicznej Dzieci i Młodzieży.

Zapraszam do umówienia się na wizytę!

zdjecie-specjalisty-joanny-czai

Joanna Czaja

Psycholog, Wykładowca


Terapia Indywidualna dla Dorosłych, Terapia Indywidualna dla Dzieci i Młodzieży, Konsultacja Psychologiczna dla Dorosłych, Terapia Par

Kilka słów o mnie

Nazywam się Joanna Czaja udzielam wsparcia osobom dorosłym i nastolatkom od 16 roku życia od 2004 roku.

Dałam się poznać jako osoba empatyczna, szczera i otwarta. Mówią o mnie, że mam wielkie serce.

Moi pacjenci często wyczuwają ode mnie pozytywną energię i motywację do działania. Posiadam umiejętności słuchania i dobieram formę terapii indywidualne, nigdy nie działam schematycznie.

Kocham życie i chcę, aby inni je pokochali.
Droga trudna i niełatwa, którą przeszłam doświadczyła mnie niejednokrotnie dotkliwie, ale dużo nauczyłam się i wierzę, że każdy człowiek ma w sobie liczne pokłady potencjału i wewnętrznej siły, aby pokonać wiele przeciwności losu.

Pamiętaj pomogę Ci przejść najtrudniejsze chwile i cieszyć się każdym dniem.
Do zobaczenia.

zdjecie-specjalisty-sary-burek

Sara Burek

Socjolog, Student ostatniego roku Psychologii


Terapia Indywidualna, Konsultacja Psychologiczna

Kilka słów o mnie

Jestem socjolożką oraz studentką ostatniego roku psychologii o specjalności klinicznej. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam w Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnień w Gdańsku oraz w Fundacji Drzewo Życia w Malawie, gdzie wspierałam osoby zmagające się z zaburzeniami odżywiania. Te doświadczenia pozwoliły mi na rozwinięcie głębokiego zrozumienia i empatii, które są kluczowe w mojej praktyce psychologicznej.

W swojej pracy przywiązuję wielką wagę do tworzenia bezpiecznej, otwartej przestrzeni terapeutycznej, wolnej od ocen i uprzedzeń. Dążę do budowania relacji z pacjentami opartych na wzajemnym zaufaniu, szacunku i uważności, co uważam za podstawę skutecznej i efektywnej terapii.

Zapraszam osoby doświadczające kryzysów życiowych, które czują się zdezorientowane, straciły sens i kierunek życia, mają trudności z samoakceptacją lub zmierzeniem się z problemami w relacjach. Towarzyszę w procesie odkrywania nowych metod radzenia sobie, identyfikacji i artykulacji potrzeb oraz eksploracji własnych możliwości.

Wierzę, że dzięki naszemu zaangażowaniu, możemy wspólnie odkrywać Twoje wewnętrzne zasoby, które pomogą Ci odzyskać równowagę i zbudować satysfakcjonujące życie. 🙂

zdjecie-specjalisty-oliwii-orolf

Oliwia Orlof

Psycholog


Terapia Indywidualna dla Dorosłych, Konsultacja Psychologiczna dla Dorosłych, Konsultacja Psychologiczna dla Nastolatków

Kilka słów o mnie

Nazywam się Oliwia Orlof, jestem psychologiem oraz przyszłym psychoterapeutą.

Udzielam wsparcia psychologicznego: osobom dorosłym i nastolatkom od 16 roku życia.

Ukończyłam studia w Krakowie o kierunku: Psychologia, ze specjalnością kliniczno – sądową oraz posiadam 4-letnie doświadczenie jako terapeuta do osób z zaburzeniami psychicznymi. Ukończyłam kurs z zakresu „Interwencji Kryzysowej”.

Jestem człowiekiem pełnym empatii, ciepła, zrozumienia oraz pozytywnego nastawienia. Zawsze uśmiechnięta.
Szczególnie ważne jest dla mnie dobro klienta oraz miła atmosfera. Przeze mnie nie zostaniesz oceniona/y. Szanuję Ciebie oraz Twój pogląd na świat. Ty i Twoje zdanie w czasie terapii jest dla mnie najważniejsze. Gdy tylko mi pozwolisz – postaram się wejść w Twój świat  i przejść razem z Tobą przez to co dla Ciebie najtrudniejsze. Gwarantuję Ci pełną anonimowość oraz zaufanie.

Moją szczególną pasją są sporty ekstremalne, gotowanie oraz dbanie o ognisko domowe. Rodzina jest dla mnie najważniejsza. Ta w której się urodziłam oraz ta którą sama tworzę.

Chętnie Cię wysłucham i przejdę tę najcięższą drogę razem z Tobą.
Nie czekaj. Jestem tu dla Ciebie!
Do zobaczenia.

zdjecie-specjalisty-iwony-adamczyk

Iwona Adamczyk

Psycholog


Terapia Indywidualna dla Dorosłych, Konsultacja Psychologiczna dla Dorosłych

Kilka słów o mnie

Od 1997 roku pracuje z osobami dorosłymi udzielając im wsparcia w ich kryzysach życiowych wynikających z problemów osobistych i zawodowych.

Prowadzę warsztaty, treningi i szkolenia doskonalące umiejętności miękkie oraz kształtujące kompetencje osobiste i zawodowe.

Potrafię nawiązać relację z klientem opartą na zaufaniu i współpracy. Cechuje mnie cierpliwość, empatia, otwartość i zdecydowanie.
Moje ulubione hasło to: ,,po pierwsze człowiek”.

zdjecie-specjalisty-sylwii-zagajewskiej-kajuth

Sylwia Zagajewska-Kajuth

Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta RodzinPsychoterapia Indywidualna, Konsultacja Psychologiczna, Psychoterapia Rodzin

Kilka słów o mnie

Jestem psychologiem i , psychoterapeutą w trakcie szkolenia. W pracy z drugim człowiekiem stawiam na otwartość, relację i zaufanie ,które jest podstawą do pracy terapeutycznej.

Ukończyła jednolite studia magisterskie na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II na kierunkach: Psychologia, Nauki o Rodzinie oraz studia podyplomowe z Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Ukończyła II stopień szkolenia podyplomowego z zakresu terapii rodzin organizowanego przez Krakowski Instytut Psychoterapii Stowarzyszenia Siemacha.

Obecnie w trakcie 4,5- letniego szkolenia w nurcie psychodynamiczno-systemowym.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi w Zespole Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Domu dla Dzieci i Młodzieży „Mieszko” w Rzeszowie, współpracując ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rodziny „Szczęśliwy Dom”, prowadząc sesje psychologiczne w ramach Grupy Leczenia Otyłości w Centrum Medycznym Medicor.

Obecnie pracuje w Środowiskowym Domu Samopomocy wspierając osoby przewlekle psychicznie chore oraz niepełnosprawne intelektualnie oraz ich rodziny oraz w Poradni SPES w Rzeszowie.

zdjecie-specjalisty-jolanty-zelazo

Jolanta Żelazo

Trener, Coach, PsychologPsychoterapia Indywidualna, Konsultacja Psychologiczna

Kilka słów o mnie

Jestem osobą, która z zaangażowaniem wspiera osoby w pokonywaniu trudności emocjonalnych i psychicznych.

Ukończyłam studia magisterskie z psychologii ze specjalnością psychologia kliniczna i psychologia osobowości na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam, pracując na telefonie zaufania, gdzie pomagałam osobom w sytuacjach kryzysowych, udzielając wsparcia emocjonalnego oraz porad dotyczących zdrowia psychicznego. Dzięki tej pracy rozwinęłam umiejętność skutecznej komunikacji oraz empatii, co pozwala mi lepiej rozumieć potrzeby i problemy moich pacjentów.

Moje wcześniejsze doświadczenie zawodowe obejmuje pracę jako rekruter i team leader, gdzie nabyłam umiejętności zarządzania zespołem oraz wspierania rozwoju pracowników. Te doświadczenia pozwalają mi lepiej zrozumieć problemy związane ze stresem zawodowym, wypaleniem oraz dynamiką relacji w miejscu pracy.

Ukończyłam kurs trenera VCC, co umożliwia mi prowadzenie szkoleń i warsztatów z zakresu rozwoju osobistego i zawodowego. W swojej praktyce skupiam się na indywidualnym podejściu do każdego pacjenta, oferując wsparcie w radzeniu sobie ze stresem, lękami, problemami interpersonalnymi oraz w rozwijaniu umiejętności społecznych.

Moim celem jest pomoc pacjentom w osiągnięciu równowagi emocjonalnej i poprawie jakości życia.

zdjecie-specjalisty-anety-kaminskiej-drobot

Aneta Kamińska-Drobot

Psycholog, Psychoterapeuta


Usługi Psychologiczne dla Dorosłych, Usługi Psychologiczne dla Nastolatków, Psychoterapia Indywidualna dla Dorosłych, Psychoterapia Indywidualna dla Nastolatków

Kilka słów o mnie

Aneta Kamińska-Drobot – psycholog. Ukończyła studia magisterskie psychologiczne o specjalności psychoterapia oraz studia pedagogiczne .
Doświadczenie zdobywała w Poradni Psychologicznej i Ośrodku Psychoterapii ,,Na Taborze”.
Aktualnie w trakcie 4,5 letniego kursu psychoterapii w nurcie psychodynamicznym z integracyjnym akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne prowadzonym we współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej z siedzibą w Krakowie.

 

Zakres pomocy: wsparcie psychologiczne osób dorosłych z zaburzeniami emocjonalnymi, lękowymi, obsesyjno- kompulsywnymi, pomoc w kryzysach życiowych, wsparcie w stracie, żałobie, wsparcie osób z rodzin dysfunkcyjnych, wsparcie osób z niską samooceną i brakiem akceptacji oraz wsparcie osób doświadczających trudności w relacjach.

zdjecie-specjalisty-aleksandry-kuniszyk

Aleksandra Kuniszyk

Psycholog, Psychoterapeuta


Psychoterapia Indywidualna, Konsultacja Psychologiczna

Kilka słów o mnie

Od kilku lat pracuje w szeroko rozumianej pomocy psychologicznej, jako psychoterapeuta oraz terapeuta rodzin. Swoje doświadczenie zdobyłam w pracy w: OTUK Ośrodek Terapii Uzależnień dla Kobiet w Międzyrzeczu, Ośrodek Pieczy Zastępczej w Rybniku, Państwowy Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku, Punkt Interwencji Kryzysowej w Jastrzębiu Zdroju.

Obecnie pracuję w dwóch placówkach oświatowych z dziećmi i młodzieżą oraz udzielam wsparcia dla rodziców, a także kadry pedagogicznej. Prowadzę zajęcia warsztatowe oraz psychoedukację z dziećmi i rodzicami. Przeprowadzam działania interwencyjne wśród dzieci i młodzieży, a także jestem wsparciem dla rodziców w pojawiających się trudnościach wychowawczych.

Specjalizuję się w terapii dzieci i młodzieży, wspieram rodziny w kryzysie, pomagam wybrnąć z kłopotów wychowawczych, wspieram w odbudowywaniu relacji rodzinnych, pokazuje jak rozmawiać, żeby było wspierająco i kochająco.

W pracy z drugim człowiekiem zaufanie buduje poprzez szczerość, szacunek i autentyczność.

W pracy z dziećmi i młodzieżą służę pomocą kiedy muszą zmienić szkołę, wspieram kiedy mają trudności w relacjach z koleżankami i kolegami, pomagam im budować pewność siebie – aby czuł moc i się nie bały. Pomagam im również przeżyć rozwód rodziców, pomagam w emocjach w przypadku śmierci mamy,taty czy innej bliskiej osoby.

 

Cieszę się jeśli mogę choć przez chwilę towarzyszyć drugiej osobie w podróży jaką jest życie, a życie może być piękne.

Dlaczego warto nam zaufać?

Wierzymy, że nasze zaangażowanie, doświadczenie i empatia czynią naszą praktykę psychologiczną godną zaufania i skuteczną w wsparciu klientów w ich drodze do zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia.

Doświadczenie i wykształcenie

Nasi specjaliści posiadają bogate doświadczenie w pracy z klientami o różnych potrzebach i problemach psychologicznych. Mają solidne wykształcenie oraz są stale szkoleni, aby pozostac na bieżąco z najnowszymi metodami terapeutycznymi.

Indywidualne podejście

Jesteśmy przekonani, że każdy klient jest wyjątkowy, dlatego nasze podejście terapeutyczne jest spersonalizowane i dostosowane do indywidualnych potrzeb i celów każdej osoby.

Zaangażowanie i empatia

Nasz zespół skupia się na stworzeniu wspierającej
i przyjaznej atmosfery, w której każdy klient może poczuć się zrozumiany i zaakceptowany.
Nasza empatia i zaangażowanie w proces terapeutyczny pomagają klientom poczuc się komfortowo i bezpiecznie.

Prywatność i poufność

Zapewniamy pełną poufnośc i ochronę prywatności naszych klientów. W naszym gabinecie psychologicznym panuje atmosfera bezpieczeństwa, w której każdy może swobodnie dzielić się swoimi myślami i uczuciami.