Poznaj Maćka Borycka!

Maciek Borycka

Trener Umiejętności Społecznych, Student ostatniego roku Psychologii, Trener PiłkarskiPsychoterapia Indywidualna, Konsultacja Psychologiczna, Konsultacja Wsparcia Sportowego

Wykształcenie

Psycholog – Specjalność Kliniczna – Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej – w trakcie

Ukończone kursy

  • Trener Umiejętności Społecznych I i II stopień
  • Terapia Schematów
  • Zarządzanie Emocjami w Sporcie
  • Mindfulness
  • Ochrona dzieci w piłce nożnej
  • Coaching

W czym mogę Ci pomóc?

  • Nadmierny stres
  • Trudności w relacjach

Kilka słów o mnie

W wieku 6 lat pierwszy raz pojawiłem się na treningu piłkarskim i stanąłem na boisku. Od tego czasu doświadczyłem, co to znaczy odczuwać stres i zrozumiałem, że piłka nożna to nie tylko gra, lecz także pasja, którą darzę miłością.

Moja przygoda z futbolem zaowocowała udziałem w reprezentacji Polski w kategorii młodzieżowej, a obecnie kontynuuję swoją karierę jako zawodnik grający na poziomie trzeciej ligi. Przez lata nauczyłem się radzić sobie ze stresem, ale zanim to osiągnąłem, minęło wiele czasu.

Dlatego postanowiłem podjąć studia psychologiczne, aby móc pomóc innym szybciej odkryć, jak zarządzać stresem. Ta sama motywacja prowadziła mnie w drodze do zostania Trenerem Umiejętności Społecznych. Dzięki swoim doświadczeniom wiem, jak bardzo stres może wpłynąć na nasze życie, widziałem wielokrotnie, jak młodzi ludzie, ogarnięci stresem, nie mogli osiągnąć swoich celów, które zdawały się być na wyciągnięcie ręki.

Stres paraliżuje i utrudnia realizację zadań, nawet tych, do których jesteśmy najbardziej przygotowani. Prowadzi do rodzenia się lęku, który uniemożliwia nam cieszenie się życiem w pełni.

Dlatego też angażuję się w pomoc dzieciom i młodzieży w pokonywaniu tych trudności, ucząc ich skutecznych strategii radzenia sobie ze stresem, aby ich codzienność nie była tak uciążliwa.

Moja praca obejmuje zarówno wsparcie indywidualne, jak i grupowe dla dzieci i młodzieży, skupiając się na budowaniu zdrowych relacji rówieśniczych oraz umiejętności radzenia sobie ze stresem.