Zobacz jak prezentuje się nasz zespół!

Nasi psychoterapeuci i psycholodzy są wyszkoleni w różnych podejściach terapeutycznych, co pozwala nam dostosować nasze interwencje do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Współpracujemy w zgranym zespole, aby zapewnić Ci spójną i skuteczną opiekę, niezależnie od tego, z którym specjalistą się spotykasz.

Paulina Jastrząb-Kustra

Psycholog, Psycholog Okołoporodowy, Interwent Kryzysowy, Psychoterapeuta


Psychoterapia Indywidualna, Konsultacja Psychologiczna, Konsultacja dla Kobiet w Ciąży, Konsultacja dla Rodzica

Kilka słów o mnie

Jestem z wykształcenia, a zwłaszcza z zamiłowania, psycholożką, psychoterapeutką w trakcie szkolenia oraz interwentką kryzysową.
W gabinecie pracuję z osobami dorosłymi oraz młodymi dorosłymi, którzy poszukują dla siebie wsparcia z powodu doświadczanych trudności. Może to być nadmierne napięcie, lęk, stres, doświadczanie trudnych emocji (smutek, złość, gniew, wstyd, rozczarowanie), poczucie bezsensu, pustki, przeżywanie utraty i żałoby, doświadczanie życia w sposób niezgodny z własnymi oczekiwaniami, potrzebami, wartościami, trudności związane z płcią, tożsamością czy orientacją seksualną, czy problemy w relacjach z innymi).

Moją szczególną specjalizacją jest pomoc i towarzyszenie osobom w kryzysach życiowych, a także wspieranie kobiet w okresie okołoporodowym, rodziców małych dzieci oraz młodych ludzi wkraczających w dorosłość i poszukujących swojej drogi. Towarzyszę kobietom na etapie starań o dziecko, w czasie ciąży i po porodzie. Pomagam zrozumieć emocje i stany, których doświadczają i towarzyszę w procesie stawania się rodzicem.

To, co dla mnie szczególnie ważne, to indywidualne podejście do każdej osoby, słuchanie jej bez oceniania, będąc uważną i czułą na to, czego szuka. W pracy z drugim człowiekiem bliska jest mi postawa akceptacji i zrozumienia, którą kieruję się, aby mądrze, z empatią i szacunkiem towarzyszyć osobom w różnym wieku w ich drodze do dobrostanu psychicznego. Ważne jest dla mnie, aby pacjent czuł się bezpiecznie, a spotkanie służyło leczeniu i zmianie, szanując przy tym cały świat pacjenta, jego teraźniejszość, przeszłość oraz nadchodzącą przyszłość.

Małgorzata Górak

Psychoterapeuta, Terapeuta PedagogicznyPsychoterapia Indywidualna, Konsultacja Psychologiczna, Konsultacja dla Rodzica

Kilka słów o mnie

Nazywam się Małgorzata Górak. Jestem psychoterapeutą w trakcie całościowego 4,5 – letniego kursu psychoterapii, akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, prowadzonego we współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej w Krakowie, opartego na podejściu psychodynamicznym i systemowym. Posiadam uprawnienia do prowadzenia zajęć z rodzicami i wychowawcami ogólnopolskiego programu profilaktyczno – naprawczego „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców Cz. I”, „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców Cz. II, pt. Rodzeństwo bez rywalizacji” oraz „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców Cz. III, pt. Jak rozmawiać z nastolatkiem”. Swoją wiedzę i warsztat pracy poszerzam regularnie uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z rodzinami. Pomagam zrozumieć siebie i swoje emocje.
W zakresie kompetencji wychowawczych prowadzę konsultacje indywidualne oraz warsztaty grupowe „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców” (od 7 do 15 osób).

Dlaczego warto nam zaufać?

Wierzymy, że nasze zaangażowanie, doświadczenie i empatia czynią naszą praktykę psychologiczną godną zaufania i skuteczną w wsparciu klientów w ich drodze do zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia.

Doświadczenie i wykształcenie

Nasi specjaliści posiadają bogate doświadczenie w pracy z klientami o różnych potrzebach i problemach psychologicznych. Mają solidne wykształcenie oraz są stale szkoleni, aby pozostac na bieżąco z najnowszymi metodami terapeutycznymi.

Indywidualne podejście

Jesteśmy przekonani, że każdy klient jest wyjątkowy, dlatego nasze podejście terapeutyczne jest spersonalizowane i dostosowane do indywidualnych potrzeb i celów każdej osoby.

Zaangażowanie i empatia

Nasz zespół skupia się na stworzeniu wspierającej
i przyjaznej atmosfery, w której każdy klient może poczuć się zrozumiany i zaakceptowany.
Nasza empatia i zaangażowanie w proces terapeutyczny pomagają klientom poczuc się komfortowo i bezpiecznie.

Prywatność i poufność

Zapewniamy pełną poufnośc i ochronę prywatności naszych klientów. W naszym gabinecie psychologicznym panuje atmosfera bezpieczeństwa, w której każdy może swobodnie dzielić się swoimi myślami i uczuciami.